Szampański Paryż


Ile razy marzyłeś o Paryżu ?

To jest oferta idealna dla was. Wycieczka szkolna , wyjazd dla zakładu pracy, dzień nauczyciela czy każda inna okazja jest dobra !

Paryż o każdej porze roku zachwyca i nie zawodzi!

 

Nie czekaj! Paryż czeka na Ciebie, ze wszystkimi atrakcjami.

Dodatkowo poczuj smak luksusu- winnica z degustacją oryginalnego szampana!

Zadaj pytanie:

  Opis

  Dzień 1,

  Spotkanie  w Szczecinie przy ul Sambora 4  o godz. 23.2o . 23.30 nocny przejazd w kierunku Francji.

   

  Dzień 2,

  Przekroczenie granicy Francuskiej nad ranem, przejazd w kierunku Paryża, wykorzystując przejazd autokarem, po drodze zatrzymamy się w Reims gdzie znajduje się słynna Katedra – miejsce koronacji królów Francji. Klejnot regionu- Szampania. Przy okazji zapoznamy się historią tego słynnego trunku, ale najpierw Katedra. Miejsce niezwykłe – nazywana Katedrą Aniołów dzięki licznym i bogatym zdobieniom. Jej wnętrza kryją historię Francji, to tu odbyło się aż 25 koronacji królewskich! Następnie udamy się do jednej z pobliskich winiarni, zapoznać się z historią, procesem produkcji i …smakiem szampana! Jedynego prawdziwego z regionu Szampanii. Idealny początek romantycznego wekendu we Fracnji. Obiadokolacja i nocleg w Paryżu.

   

  Dzień 3,

  Śniadanie, całodniowe zwiedzanie stolicy Francji. W programie zwiedzania, który elastycznie dostosujemy do potrzeb grupy,  zwracając uwagę na potrzeby czasu wolnego, elegancką kawkę czy leniwy kieliszek wina w czasie wolnym, zwiedzimy m.in  Wieżę Eiffla, Pola Marsowe, Pola Elizejskie, Luwr- dawny pałac królewski, Pałac Inwalidów – miejsce grobu Napoleona,  Łuk Triumfalny, Bazylikę Sacre Couer, Plac Piggalle, najsłynniejszy kabaret Mulin Rouge

   

  Dzień 4,

  Śniadanie, dalsze zwieszanie Paryża m.in Katedra Notre Dame, Plac Vendome , Sorbona – słynny uniwersytet ,  Palais de la Cite, Palais Royal czy Conciererie,  Place de la Concorde- gdzie znajdowała się słynna madame gilotine podczas rewolucji francuskiej, w czasie wolnym dla chętnych możliwa wizyta w perfumerii Fragonard. Po poludniu udamy się na godzinny rejs po Sekwanie. Cudowne przeżycie, by raz jeszcze tym razem od strony wody siedząc wygodnie, obejrzeć najpiękniejsze mosty i budynki miasta zakochanych. Obiadokolacja  w jednej z restauracji w centrum miasta . Wieczorem udamy się w podróż w kierunku domu.

   

  Dzień 5,

  Przyjazd do Szczecina około południa.

   

  Cena zawiera:

  • transport autokarem turystycznym klasy VIP/ LUX
  • 2 noclegi w Paryżu/ okolicy
  • 2 śniadania i 3 obiadokolacje
  • opiekę licencjonowanego pilota na całej trasie
  • ubezpieczenie

   

  Bilety wstępów (winiarnia, rejs, degustacja), opłaty wjazdowe dla autokaru, taksy klimatyczne, wynajem tour guide ( jednorazowe słuchawki, baterie i sprzęt)  płatne w autokarze 75 euro/ os.

  Recenzje

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Szampański Paryż”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  © 2022 SANTAKLARA Biuro podróży Szczecin. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin